Koncerty | Strefa Innych Brzmień

Data dodania: 06 sierpień 2022
Koncerty | Strefa Innych Brzmień

Muzyczny sierpień w Warsztatach Kultury w Lublinie

 

Warsztaty Kultury w Lublinie serdecznie zapraszają na trzy wyjątkowe koncerty!
Zespół Róża, Fukki Nice oraz Pepe to artyści, którzy zaprezentują się w Lublinie w ramach Strefy Innych Brzmień. Z pewnością nie możecie tego przegapić!

 Koncert Grupy Róża | Strefa Innych Brzmień

Zespół Róża to trio w składzie: Małgorzata Penkalla, Szymon Lechowicz i Kamil Hordyniec. Twórcy znani są z grup Enchanted Hunters, Sorja Morja oraz Wilga, mieszkają i tworzą w Warszawie. Róża wygrała Konkurs Songwriterski „Czekamy, czekamy” im. Roberta Brylewskiego, grała na Jarocinie i festiwalu Fama, gdzie zdobyła tytuł laureata. 4 lutego 2022 roku w dystrybucji Asfalt Distro ukazał się pierwszy album grupy – „Bu!”.

„Fascynująca, może nawet sensacyjna, lista radiowych hitów z drugiej strony lustra”. Bartek Chaciński, Polityka
„Znakomitej jakości pop. Elegancki, finezyjny, o dużym przebojowym potencjale”. Bartosz Nowicki, Dwutygodnik
„Zjawiskowy album”. Jacek Skolimowski, Newsweek
„Te piosenki, zwłaszcza na żywo, z bitem, sprawiają wrażenie jakby idealnie nadawały się na ścieżkę dźwiękową do serialu Euforia”. Jakub Knera, Nowe idzie od morza

Informacje praktyczne
Kiedy: 7.08.2022, godz. 19.00

Gdzie: Bałagan, ul. Grodzka 5a, patio

Wstęp wolny 

           

Koncert Fukki Nice | Strefa Innych Brzmień
Fukki Nice to zespół łączący w swoich utworach rap, elektronikę i jazz z brzmieniami folkowymi.  Trio muzyków grających na gitarze, perkusji i basie dostarcza swoim słuchaczom, jak sami o sobie mówią, „lekkostrawny rap w sosie instrumentalno-elektronicznym”.

Informacje praktyczne
Kiedy:
11 sierpnia, godz. 20.00
Gdzie:
Grodzka 5a, Bałagan – patio
Wstęp wolny

 

Koncert Pepe. | Strefa Innych Brzmień

W czwartek, 18 sierpnia, zapraszamy do Bałaganu na pełen emocji koncert artysty i producenta muzycznego – Pepe.  Tego wieczoru usłyszymy zarówno utwory nostalgiczne, jak i  melodie z pogranicza rapu, house’u, post-dubstepu, UK garage czy  field-recordingu.

Pepe. to producent muzyczny związany z U Know Me Records, który nagrywa i tworzy nostalgiczneutwory w klimatach lo-fi. Wychodzi poza ramy własnej wyobraźni, grzebiąc w dźwiękach każdego bliskiego mu gatunku: od rapu po field-recording. Jego charakterystyczny styl wybrzmiewa zarówno w autorskich produkcjach, jak i w remiksach dla innych wykonawców.

 

Informacje praktyczne
Kiedy:
18 sierpnia, godz. 20.00
Gdzie:
Grodzka 5a, Bałagan – patio
Wstęp wolny

 

 

 

designed by know-line.pl