Koncerty w Klubie Graffiti

Data dodania: 15 kwiecień 2015

2015-04-17 Goście-koncertowa premiera płyty: "Pierwsze rozdanie".

Godzina: 19:00
Cena wejściówki: 10 zł.

Zapraszamy wszystkich na bardzo dla nas ważne i długo oczekiwane wydarzenie !!!
Już w piątek 17 kwietnia odbędzie się premiera naszej debiutanckiej płyty "PIERWSZE ROZDANIE".
Nie wiadomo czy do tej pory płyta trafi do oficjalnej sprzedaży, ale możemy wam obiecać, że podczas koncertu będziecie mogli ją nabyć 🙂
Bardzo mocno wszystkich zapraszamy !!! Pomóżcie nam przeżyć ten koncert we wspaniałej atmosferze !!!

#1L
Grupa GOŚCIE to lubelsko – warszawska formacja, której skład tworzy pięciu przepełnionych muzyczną pasją artystów :
Michał Jabłoński – wokal
Marek Majewski – gitara
Wojtek Zając – inst. Klawiszowe
Wojtek Rowicki – bas
Artur Jasiński – perkusja

Ich styl, charakteryzujący się łączeniem różnych gatunków muzycznych, powstaje ze wspólnych inspiracji, miłości do muzyki i sporego doświadczenia. We wrześniu 2012 roku światło dzienne ujrzał ich pierwszy singiel „Sen”. Od października tego samego roku „Sen” można usłyszeć w Radiu ESKA , Open FM oraz na stronie eska.pl, interia.pl, oraz w wielu rozgłośniach w całej Polsce. Rozpoczęli także współpracę z producentem muzycznym Adrianem „ADI” Owsianikiem odpowiedzialnym za sukces JULI, ROTTEN BARK itd.. W 2013 roku grupa wystąpiła w programie telewizji POLSAT " Must be the music – Tylko muzyka " , gdzie spotkała się z uznaniem jury w składzie : Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Olga "Kora" Sipowicz i Wojtek "Łozo" Łozowski. Na wielu portalach internetowych można było przeczytać wiele pochlebnych komentarzy na temat ich występu. Trzy dni przed emisją odcinka MBTM , w którym wystąpili GOŚCIE ,zrobiło się o nich głośno również w radiu RMF FM , za sprawą redaktora Dariusza Maciborka , który utworem wykonywanym przez zespół , promował kolejny odcinek tego show.
W kwietniu 2013 ukazał się ich drugi singiel pt.: „Masz w sobie ogień” do którego został nakręcony teledysk. W 2014 roku miejsce Konrada Bauma zajął charyzmatyczny i obdarzony niesamowitym głosem Michał Jabłoński. Jest to wokalista znany i rozpoznawalny w Polsce.
Brał udział w drugiej edycji programu The Voice Of Poland gdzie doszedł do półfinału. Swoim brawurowym wykonaniem niezapomnianej piosenki grupy U2 „ONE” sprawił, że zakochało się w nim całe jury. Dzięki temu i kolejnym występom zyskał spore grono fanów.
Kolejną osobą, która dołączyła do składu GOŚCI jest Marek Majewski. W zespole pełni funkcje gitarzysty, ale jest też świetnym wokalistą. Można go również usłyszeć w jednym z czołowych progresywnych zespołów w Polsce, który nazywa się OSADA VIDA.

#2L
2015-04-18 Curly Heads- Burning Down Tour

Godzina: 20:00
Cena wejściówki: 40/50 zł.

Bilety: 40 zł -przedsprzedaż-
Klub Graffiti (ul.Piłsudskiego 13)
VEGAS 24h (ul.Okopowa 3)
VEGAS 24h (ul.Lubartowska 1)
KULTUROMANIAK CH E.Leclerc (ul.T. Zana 19)
50 zł- w dniu koncertu

Solowy album Dawida Podsiadło ciągle utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych płyt w Polsce, a tymczasem debiutancka płyta Curly Heads – macierzystego zespołu Dawida – pokryła się złotem.
Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami.
Połączyła ich przyjaźń. Pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że Curly Heads było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na "powrót do domu". Gatunkowo debiutanckiej płyty Ruby Dress Skinny Dog, wydanej pod koniec 2014 roku, nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia, której najjaskrawszym przykładem jest pierwszy singel promujący wydawnictwo: Reconcile. Tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać po cichu! Płyta szybko osiągnęła status złotej a kluby podczas jesiennej trasy koncertowej były wypełnione po brzegi.
Teraz Curly Heads wracają na trasę „Burning Down Tour 2015” z nową porcją energii i rock’n’rolla!

Skład Zespołu:
Dawid Podsiadło – wokal
Tomek Szuliński – gitara
Tomek Skuta – bas
Oskar Bała – gitara
Damian Lis – bębny

designed by know-line.pl