Konkurs „Twój Magazyn Świętego Mikołaja”

Data dodania: 17 wrzesień 2015

[b]Zapraszamy maluchy z przedszkoli i te trochę starsze z  podstawówek z całej Polski do Konkursu „Twój Magazyn Świętego Mikołaja”. Chcemy poprosić je o stworzenie wizji swojego wymarzonego Magazynu Mikołaja. Niech zobaczą oczyma swojej wyobraźni magicznie przystrojone choinki, mikołajowy fotel, wielką górę prezentów, a może nawet… renifery! Następnie niech przeniosą tę wizję na papier.[/b]

Technika wykonania i format prac mogą być dowolne, pozostawiamy to nieskrępowanej wyobraźni i kreatywności dzieci. Mikołaja ucieszą również formy przestrzenne. Można przygotować prace zbiorowe lub indywidualne. Mamy nadzieję, że praca nad stworzeniem rysunków będzie dla opiekunów dzieci, nauczycieli i pedagogów doskonałą okazją do rozmowy o pomaganiu i o tym co dzieci mogą zrobić dla innych. Jest to jeden z głównych celów tej akcji. Niech tworzenie prac plastycznych przez dzieci stanie się pretekstem do rozbudzania w dzieciach zainteresowania wolontariatem już od najmłodszych lat.

Najlepsze prace będą wykorzystane do kampanii zachęcającej grupy wolontariackie z całej Polski do zbudowania w grudniu w swojej miejscowości Magazynu Świętego Mikołaja. Nagrodą dla laureatów konkursu będzie kosz pełen słodkości dla całej klasy/grupy przedszkolnej.

Czekamy na prace dzieci z całej Polski [b]do 30 października 2015 r.[/b] (LICZY SIĘ DATA STEMPLA POCZTOWEGO) Prosimy o ich przesyłanie na adres Fabryka Aktywności Młodych, ul. Składowa 11, 66-400 Gorzów Wlkp. Przesłanie prac z imiona i nazwiskami ich autorów jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie tych danych.

designed by net-line.pl