Kozienalia na sportowo z CityFit

Data dodania: 16 maj 2016

Jedną z atrakcji tegorocznych Kozienaliów będzie strefa aktywności CityFit. Na powierzchni 2500 mkw lubelski klub fitness przygotował m.in. dmuchany tor przeszkód, boisko do gry w airball oraz flybag, czyli ogromną poduchę, na którą skacze się z wysokości 7 metrów. Adrenalina i świetna zabawa gwarantowane! Najlepsi wyjdą z nagrodami, a na wszystkich zmęczonych czekać będzie strefa relaksu.

 

Strefa CityFit działać będzie w piątek i sobotę 16.00 – 23.00 i niedzielę w godzinach 16.00 – 22.00, tuż obok sceny głównej. Osoby wchodzące do strefy otrzymywać będą specjalne opaski, które nie tylko pozwolą na korzystanie ze wszystkich przygotowanych przez CityFit atrakcji, ale również zawierać będą specjalny kod-wejściówkę, uprawniającą do ćwiczeń w klubie przez 24h (CityFit Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 26).

 

A co dokładnie znajdzie się w strefie CityFit?

  • Dmuchany tor przeszkód – a w nim Arena Gladiatora, w której pokonania będzie pajęcza sieć, przejście na linach na drugi brzeg mostu, stroma zjeżdżalnia oraz bieg między rozbujanymi gilotynami. Matrix z kolei to dwa połączone ze sobą̨ tunele 7 metrowej długości. Konkurencja polega na przeniesieniu 4 kul z jednego końca tunelu na drugi. Łatwo nie będzie, gdyż̇ otwór ma tylko 1,2 metra średnicy.

  • Boisko do gry w airball – to nie będą zwykłe mecze piłki nożnej! Zasady są te same, ale zawodnicy zakładają na siebie dmuchane kule, co wywołuje mnóstwo śmiechu i radości. W programie przewidziane również konkurencje indywidualne.

  • Flybag – dmuchana poducha o wymiarach 10×12 metrów, na którą skacze się z 7 metrowej rampy. Niezapomniane przeżycie zakończone miękkim lądowaniem.

  • Strefa relaksu Virgin Mobile – idealne miejsce na odpoczynek na zakończenie zabawy.

designed by net-line.pl