Kraśnik: Dilerzy wpadli z narkotykami.

Data dodania: 11 sierpień 2014

[center] Za handel i posiadanie narkotyków odpowiedzą dwaj młodzi mężczyźni, których zatrzymali we wspólnych działaniach kraśniccy kryminalni i policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Policjanci zabezpieczyli gotową do sprzedaży marihuanę i amfetaminę oraz sprzęt do porcjowania i ważenia narkotyków. Decyzją sądu obaj zatrzymani trafią na 3 miesiące do aresztu, grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Kraśnika oraz policjanci z Centralnego Biura Śledczego podczas działań przeprowadzonych na terenie Kraśnika zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna został skontrolowany podczas jazdy samochodem. Operacyjne ustalenia potwierdziły się. Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie susz konopi indyjskich i amfetaminę w porcjach gotowych do sprzedaży. Z kolei podczas przeszukania jego mieszkania stróże prawa zabezpieczyli kostkę haszyszu oraz kolejną wagę do porcjowania narkotyków.

Pod kątem posiadania i sprzedaży narkotyków policjanci przeszukali kolejne mieszkanie w Kraśniku. Tam zatrzymali poszukiwanego listem gończym 34 latka. Mężczyzna posiadał marihuanę, ponad 30 porcji amfetaminy, 5 sztuk tabletek zawierających substancje narkotyczne oraz 2 wagi elektroniczne.

W sumie podczas przeprowadzonych działań ujawniono ponad 120 gramów rożnego rodzaju narkotyków.
Po przesłuchaniach i doprowadzeniu do Sądu Rejonowego w Kraśniku wobec obu zatrzymanych został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. Mężczyznom grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.[/center]

J.M.

designed by know-line.pl