Kraśnik: Napadły na rówieśniczkę

Data dodania: 31 październik 2011

Kraśniccy policjanci wyjaśniają okoliczności napadu na 14-latkę przez jej rówieśniczki. Napastniczki dokonały rozboju w parku przy ul. Sikorskiego w Kraśniku. 14-latka najpierw została pobita a następnie okradziona. Łupem sprawczyń padł telefon komórkowy. Policjanci zatrzymali obie dziewczyny. Dzisiaj będą składały wyjaśnienia w tej sprawie. Za swój czyn będą odpowiadały przed sądem dla nieletnich.

Wczoraj o godz. 16.40 w parku przy ulicy Sikorskiego w dzielnicy fabrycznej kraśnika doszło do rozboju. Dwie nieletnie w wieku 14 i 15 lat, mieszkanki Kraśnika napadły na ich rówieśniczkę. Ciągnąc za włosy przewróciły dziewczynkę na ziemię a następnie kopiąc po całym ciele doprowadziły ją do stanu bezbronności i zabrały telefon komórkowy.
O zdarzeniu, Policję poinformowała matka pokrzywdzonej. Ustalone zostały dane napastniczek. Zabrany w rozboju telefon został zwrócony pokrzywdzonej 14-latce. Dzisiaj obie nieletnie napastniczki złożą wyjaśnienia w tej sprawie. Za swój czyn będą odpowiadały przed sądem dla nieletnich.

designed by know-line.pl