Krasnystaw, Lublin: Chciał sie umówić na „romans” z 13-latką, trafił w ręce policjantów

Data dodania: 09 grudzień 2015

Kryminalni z KMP w Lublinie zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna przez Internet nawiązał kontakt z osobą podającą się za 13-latkę i usiłował namówić ją do kontaktów seksualnych. Internauta został zatrzymany w momencie, gdy czekał na „dziewczynkę” w umówionym miejscu. Bardzo się zdziwił, kiedy zamiast niej, przyszli policjanci. Dziś mężczyzna usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Przed kilkoma dniami do komendy w Krasnymstawie zgłosił się 23 – letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna powiadomił funkcjonariuszy, że dzień wcześniej na jednym z internetowych czatów zalogował się jako 13-letnia dziewczyna.

Rozmowę z nim nawiązał mężczyzna, który przedstawił się jako 31 letni mieszkaniec Lublina. Po krótkiej wymianie zdań rozmowa zeszła na tematy erotyczne. 31-latek przekonany, iż rozmawia z trzynastolatką wysłał jej swoje nagie zdjęcie. Po wymianie numerów telefonów komórkowych dalszy kontakt odbywał się za pośrednictwem sms-ów.

Kolejnym krokiem 31-latka była propozycja spotkania w celu kontaktów seksualnych. W końcu rozmówcy umówili się na spotkanie, do którego miało dojść w Lublinie. Mężczyzna bardzo się zdziwił, kiedy zamiast 13-latki, przyszli policjanci.

31-latek został zatrzymany. Kryminalni w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania zabezpieczyli elektroniczne nośniki.

Dziś mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący usiłowania złożenia propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

A.K.

designed by know-line.pl