Krasnystaw: Odpowiedzą za pobicie rówieśnika.

Data dodania: 26 wrzesień 2011

Trzech 18 latków z Zamościa odpowie za pobicie rówieśnika z Krasnegostawu. Wczoraj ustalili i zatrzymali ich krasnostawscy kryminalni. Młodzi mężczyźni pobili i skopali krasnostawianina łamiąc mu nos. Powodem tej agresji był fakt, że pokrzywdzony niechcący potrącił na chodniku jednego z nich.

Do zdarzenia doszło w środę na ulicy Okrzei w Krasnymstawie. Jak ustalili policjanci dwóch krasnostawian przemieszczało się chodnikiem. Jeden z nich jechał powoli rowerem, drugi natomiast szedł pieszo. Na swojej drodze napotkali grupę trzech nieznanych im młodych mężczyzn. Jadący rowerem ominął ich, drugi, aby przejść musiał wejść pomiędzy stojących. Wtedy cała trójka zaczęła bić i kopać 18 letniego krasnostawianina. Zostawiając pobitego na chodniku odjechali w nieznanym kierunku. Po badaniach lekarskich okazało się, że pokrzywdzony doznał złamania nosa, krwiaków i ogólnych potłuczeń.
Sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni. Ustalili, że sprawcami pobicia są trzej mieszkańcy Zamościa. 18-latkowie tego dnia urządzili sobie wagary. Pojechali do Lublina, a wracając wstąpili do Krasnegostawu. Cała trójka już usłyszała zarzuty. Za pobicie kodeks karny przewiduje do trzech lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl