Krasnystaw: Śmiertelny wypadek podczas prac polowych

Data dodania: 13 październik 2015

[b]Do kolejnego tragicznego wypadku w rolnictwie doszło wczoraj w powiecie krasnostawskim. 46-letni mężczyzna został przejechany przez koło przyczepy doczepionej do ciągnika. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi podczas wykonywania tego rodzaju prac.[/b]

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w gm. Siennica Różana. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 46 letni mieszkaniec gm. Siennica Różana pomagał swojemu koledze zwozić z pola ziarno kukurydzy. Obaj pracowali dwoma ciągnikami. Gdy jeden z nich wracał na pole zauważył stojący na drodze polnej ciągnik, którym wcześniej jechał jego kolega.

Jak się okazało 46 – letni jego kierowca leżał na ziemi pomiędzy ciągnikiem a przyczepą.. Mężczyzna już nie dawał oznak życia. Przybyły karetką pogotowia na miejsce lekarz stwierdził zgon. Decyzją będącego na miejscu Prokuratora, ciało przewiezione zostało do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności i wyobraźni przy wykonywaniu różnego rodzaju prac polowych oraz korzystaniu z maszyn rolniczych.

JS

designed by net-line.pl