Krasnystaw: Wypadł z ciagnika, poniosł śmierć na miejscu

Data dodania: 06 sierpień 2015

[b]Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Krynica. 63–letni mężczyzna wypadł z kabiny ciągnika rolniczego po czym został przejechany przez dwie doczepione do niego przyczepy. 63-latek poniósł śmierć na miejscu.[/b]

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony o śmiertelnym wypadku w miejscowości Krynica. O zdarzeniu powiadomił dyspozytor pogotowia ratunkowego.

Jak ustalili policjanci, 63-letni mieszkaniec Krynicy, wczorajszego przedpołudnia wyjechał ze swojej posesji ciągnikiem rolniczym wraz z dwiema podczepionymi do niego przyczepami rolniczymi. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z nieustalonych przyczyn wypadł z kabiny ciągnika i został przejechany przez koła przyczepy.

Na miejsce zdarzenia przybył śmigłowiec ratownictwa medycznego oraz załoga karetki pogotowia. Lekarz pomimo długiej reanimacji stwierdził zgon mężczyzny. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają krasnostawscy policjanci.

J.S.

designed by net-line.pl