Krasnystaw: Zderzenie pasażerskich busów

Data dodania: 20 lipiec 2011

Wczoraj dziesięć osób trafiło do szpitali po zderzeniu się dwóch pasażerskich busów w miejscowości Tuligłowy. Na szczęście obrażenia większości okazały się niegroźne i tylko jedna osoba jest hospitalizowana. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają krasnostawscy policjanci.

Wczoraj tuż przed godziną 17 w miejscowości Tuligłowy na krajowej 17, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch busów przewożących pasażerów. Łącznie w zdarzeniu brało udział 15 osób, z których 10 zostało przewiezionych do szpitali w Krasnymstawie i Chełmie. Po zaopatrzeniu lekarskim okazało się, że jedna osoba pozostała w szpitalu na obserwacji, trzy doznały złamania kości nosa, natomiast pozostali drobnych potłuczeń i innych urazów.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pierwszy z pojazdów wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Hrubieszowa, natomiast drugi z pojazdów jechał od Zamościa w kierunku Krasnegostawu. Do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu tych dróg. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zaistnienia tego wypadku drogowego. Na miejscu zdarzenia sprawdzili stan trzeźwości kierujących – obaj byli trzeźwi.
O tym kto i w jakim stopniu przyczynił się do zaistnienia tego zdarzenia drogowego wypowie się biegły z zakresu ruchu drogowego.

MS/AF

designed by know-line.pl