Krasnystaw: Zniszczyli wyposażenie baru w odwecie za wyproszenie z lokalu

Data dodania: 15 maj 2012

Krasnostawscy dzielnicowi ustalili i zatrzymali wczoraj wandali, którzy zniszczyli wyposażenie jednego z barów. To dwaj 16-letni mieszkańcy Krasnegostawu. Młodzieńcy w odwecie za wyproszenie ich z baru tej samej nocy powyrzucali krzesełka, huśtawkę oraz skradli drobne przedmioty z terenu posesji. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przez sądem dla nieletnich.

Wczoraj dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży i zniszczeniu wyposażenia jednego z barów na terenie Krasnegostawu. Sprawcy zniszczyli krzesła ogrodowe, huśtawkę oraz skradli prostownik, wędkę i elementy wyposażenia stojącego na posesji pojazdu. Właściciel ocenił straty na kwotę blisko tysiąca złotych.

Sprawą zajęli się dzielnicowi którzy ustalili, że sprawcami są dwaj 16-letni mieszkańcy Krasnegostawu. Poprzedniego wieczoru młodzieńcy przebywali w tym barze. Z uwagi na niewłaściwe zachowanie, zostali wyproszeni przez właściciela.

Jeszcze tej samej nocy 16-latkowie wrócili na posesję, powyrzucali za ogrodzenie krzesełka i huśtawkę oraz skradli drobne przedmioty z terenu posesji. Jak tłumaczyli stróżom prawa ich zachowanie było odwetem za potraktowanie ich przez właściciela baru. Obaj już usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przez sądem dla nieletnich.

M.S.

designed by know-line.pl