Kręcisz filmiki? Pokaż je w Kinie Labirynt!

Data dodania: 05 maj 2015

[b]Przegląd amatorskich filmów w Galerii Labirynt to wyjątkowa okazja na zaprezentowanie szerokiej publiczności własnych materiałów filmowych. Jak zapowiadają organizatorzy — to nie ważne czy kręcisz kamerą czy telefonem, nabór jest otwarty, a sam przegląd ma charakter lokalny. Do udziału są zaproszeni Lublinianie, a w szczególności najbliżsi sąsiedzi Galerii Labirynt, czyli mieszkańcy Wieniawy.[/b]

— Masz filmiki, które chcesz pokazać na dużym ekranie Kina Labirynt? Weź udział w 1. edycji przeglądu filmowego HANDMADE MOVIE! Projekt jest przeznaczony dla amatorów i amatorek filmowania. Prace mogą być zrealizowane kamerą lub telefonem. Tematyka jest dowolna, czas trwania filmu nie powinien jednak przekraczać 5 minut. Zgłoś swój udział – termin upływa 13 maja!

Filmy należy dostarczyć najpóźniej do 13.05.2015 do godz. 19.00 drogą elektroniczną na adres: kino@labirynt.com albo osobiście do siedziby Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin).

Przegląd filmów odbędzie się w NOC MUZEÓW — 16 maja 2015, godz. 22.00 — w sali kinowej Galerii Labirynt. Prezentacja prac i uczestnictwo w pokazie są bezpłatne.

[b]Zgłoszenia do 13.05.2015
Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin[/b]

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Galerii Labirynt: www.labirynt.com.

designed by know-line.pl