Kryminalne czwartki w Lublinie – edycja III

Data dodania: 23 kwiecień 2015

23 kwietnia 2015 roku o godzinie 18.00 w Studiu Muzycznym Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się spotkanie z Joanną Opiat-Bojarską, które jest częścią projektu „Kryminalne czwartki w Lublinie – edycja III”.

[b]Wstęp jest wolny![/b]

[b]Joanna Opiat-Bojarska[/b] – mieszkająca w Poznaniu absolwentka poznańskiej Akademii Ekonomicznej. Zadebiutowała w 2011 r. powieścią obyczajową "Kto wyłączy mój mózg?". To miała być jedyna książka, którą popełniła. Niestety wpadła w uzależnienie… Od pisania, oczywiście. Po wydaniu kolejnych powieści obyczajowych "Błogostan" i "Klub Wrednych Matek" wpadła w ‘zbrodnicze’ towarzystwo. W "Gdzie jesteś, Leno?" rozpoczęła ‘romans’ z policją. Namiętne uczucia popychają ją do planowania kolejnych zbrodni. W najnowszej książce "Słodkich snów, Anno" spogląda na świat oczami mordercy.
Prywatnie – żona, matka i posiadaczka różowego laptopa, w którego stuka w każdej wolnej chwili. To tylko potwierdza uzależnienie. Na razie jednak nie zamierza się leczyć. Woli zabijać.

[b]Zapraszamy na spotkanie![/b]

Projekt ‘Kryminalne czwartki w Lublinie – edycja III’ realizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Radia Lublin przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Szczegóły na podstronie projektu:
http://moje.radio.lublin.pl/kryminalne-czwartki-w-lublinie-2.html

designed by net-line.pl