Kultura Dostępna – nowy cykl w kinach Helios!

Data dodania: 08 czerwiec 2015

[b]Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na czerwcowe seanse w ramach nowego projektu Kultura Dostępna! Jest to wyjątkowy projekt, który pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. W każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 złotych![/b]

30 kwietnia cykl projekcji otworzyła nagrodzona Oscarem „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, do końca roku odbędzie się ponad 30 seansów! W czerwcu widzowie będą mogli zobaczyć uznane filmy polskiej produkcji, takie jak: [b]„Mundial. Gra o wszystko”, „Fotograf” oraz „Serce, serduszko”[/b]. Projekcje będą miały miejsce we wszystkich kinach sieci Helios oraz w warszawskim kinie Iluzjon.

[b]KULTURA DOSTĘPNA W KINACH[/b] jest kolejnym elementem realizowanego z inicjatywy Minister Kultury
i Dziedzictwa Narodowego programu KULTURA DOSTĘPNA, którego operatorem jest NARODOWE CENTRUM KULTURY. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie.

Dzięki temu w 35 kinach na terenie całej Polski [b]w każdy czwartek o godzinie 18:00[/b] do końca 2015 roku odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Partnerami projektu są: sieć Kin Helios i Kino Iluzjon oraz dystrybutorzy: NEXT Film, Kino Świat, Solopan, Vue Movie, Forum Film Poland, Against Gravity i Cyfrowe Repozytorium Filmowe.

[b]Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na najbliższe seanse filmowe w ramach cyklu KULTURA DOSTĘPNA: 11 czerwca – "Mundial. Gra o wszystko", 18 czerwca – "Fotograf" oraz 25 czerwca – "Serce, serduszko". [/b]

#1C
#2C
#3C

designed by know-line.pl