KWP: Lubelscy policjanci zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej Ogólnopolskiego Turnieju Par Patrolowych.

Data dodania: 30 wrzesień 2013

Policjanci reprezentujący lubelski garnizon w XX Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zawody pod patronatem Prezydenta RP rozgrywane były przez 3 dni w Szkole Policji w Słupsku. Mundurowi otrzymali gratulacje z rąk obecnego na turnieju Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jarosława Adamskiego.

Zawody rozgrywane były przez 3 dni. Turniejowe konkurencje to: strzelanie, techniki obezwładniania osób, interwencje policyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, teoretyczny sprawdzian z wiedzy zawodowej oraz pokonywanie policyjnego toru przeszkód.
W tym roku garnizon lubelski reprezentowali policjanci w składzie: sierż. szt. Michał Kontapka, sierż. Andrzej Zarzeczny obaj z lubelskich Oddziałów Prewencji Policji oraz st. post. Aleksander Adamowicz i st. post. Dariusz Łaper z KMP w Lublinie. W klasyfikacji drużynowej lubelscy policjanci zajęli III miejsce.
Policjanci otrzymali gratulacje z rąk obecnego na turnieju Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jarosława Adamskiego.
Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku" jest organizowany od 1993r. w Szkole Policji w Słupsku. Funkcjonariusze rywalizują o miano policyjnego patrolu roku pod patronatem Prezydenta RP.

AF.

designed by net-line.pl