KWP: Nagrodzeni przez Komendanta za I miejsce w konkursach

Data dodania: 15 maj 2015

[b]Puchary oraz dyplomy odebrali dziś policjanci, którzy zajęli I miejsce w eliminacjach wojewódzkich Zawodów Ratowników Policyjnych, a także laureaci konkursu na najlepszego Policjanta Służby Kryminalnej 2015 r. Puchary wręczył wyróżnionym funkcjonariuszom Lubelski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Dariusz Działo, który wraz ze swoimi zastępcami pogratulował funkcjonariuszom zwycięstwa. Komendanci życzyli policjantom dalszych sukcesów w konkursach ogólnopolskich.[/b]

Post. Ewelina Kopcińska i sierż. Kamil Mróz to policjanci, którzy w minionym tygodniu zajęli I miejsce w eliminacjach wojewódzkich do III Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. Laureaci zawodów nie tylko wykazali się wiedzą z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Spośród 23 dwuosobowych patroli, to właśnie ta dwójka okazała się najlepsza podczas symulacji interwencji połączonej z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzisiaj Lubelski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Dariusz Działo w towarzystwie swoich zastępców, parze zwycięzców wręczył puchar oraz dyplomy.

Szef lubelskiego garnizonu w podobny sposób nagrodził także dwóch funkcjonariuszy, którzy zajęli I miejsce w konkursie „Policjant Służby Kryminalnej 2015” na szczeblu wojewódzkim. Najlepszym technikiem kryminalistyki województwa lubelskiego został asp. Andrzej Dziewulski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, a policjantem dochodzeniowo-śledczym – podkom. Cezary Ciołecki z KPP w Lubartowie.

Komendanci pogratulowali zwycięzcom życząc kolejnych sukcesów w ogolnopolskich konkursach.

A.K.

designed by know-line.pl