KWP: Podsumowanie akcji Znicz

Data dodania: 03 listopad 2011

Podczas pięciu dni świątecznego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 31 wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby a 29 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 166 nietrzeźwych kierujących, odnotowaliśmy także 210 kolizji drogowych.

Nad bezpieczeństwem podróżujących oraz odwiedzających groby czuwało kilkuset policjantów. Mamy też nadzieję, że nasze apele o rozwagę i rozsądek trafiły do kierujących. Część osób zdecydowała się także na pozostawienie aut na osiedlowych parkingach i korzystała z miejskiej komunikacji, ruch zatem zwłaszcza na ulicach miast był mniejszy.

Podczas pięciu dni świątecznego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 31 wypadków drogowych, w których zginęły 4 osoby a 29 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 166 nietrzeźwych kierujących, odnotowaliśmy także 210 kolizji drogowych. Uczestnikami wielu zaistniałych zdarzeń byli piesi i rowerzyści. W jednym z wypadków zginął 8-letni rowerzysta. Kierowca, który potrącił chłopca był nietrzeźwy. W dalszym ciągu liczba ujawnianych pijanych uczestników zdarzeń drogowych jest duża.

designed by know-line.pl