KWP: Święta na drogach Lubelszczyzny.

Data dodania: 27 grudzień 2011

Od piątku na drogach Lubelszczyzny doszło do 8 wypadków, w których zginęły 2 osoby, a 13 odniosło obrażenia. Do najpoważniejszych w skutkach wypadków doszło w powiecie kraśnickim i łukowskim. Dzisiejsza doba zaczęła się niestety także tragicznie. W miejscowości Konstantynów kierujący BMW zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął pasażer pojazdu, cztery osoby odniosły obrażenia.

Od piątku na drogach Lubelszczyzny doszło do 8 wypadków, w których zginęły 2 osoby, a 13 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali także 37 nietrzeźwych kierujących.
Do najtragiczniejszych w skutkach wypadków doszło w powiecie kraśnicki i łukowskim. W piątek w Annopolu zginęła 43-letnia kobieta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń piesza przechodziła przez przejście, gdzie została potrącona przez samochód m-ki opel, a następnie przez drugi pojazd. Kobieta na skutek odniesionych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Wczoraj doszło do kolejnego wypadku śmiertelnego. Około godz. 13: 30 w miejscowości Czarna w powiecie łukowskim, kierujący samochodem m-ki seat zderzył się z renault laguna. Na miejscu zdarzenia zginęła 24-letnia pasażerka seata. Kierujący ibizą 57-letni mężczyzna i druga pasażerka z obrażenia ciała przewiezieni zostali do szpitala. Ranna została także kierująca renault 37-letnia mieszkanka Lublina. Pozostałe osoby podróżujące laguną, w tym dwoje dzieci bez obrażeń.
Dzisiejsza doba na drogach naszego województwa rozpoczęła się niestety również tragicznie. Około godz. 2: 30, na trasie K-2 w miejscowości Konstantynów doszło do wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem m-ki BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Autem podróżowało pięcioro młodych ludzi w wieku od 22 do 24-lat. Na miejscu zginął pasażer samochodu 23 –letni mieszkaniec powiatu bialskiego. Pozostałe osoby, dwóch młodych mężczyzn i dwie kobiety z licznymi obrażenia zostali przewiezieni do szpitala.
Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku i apelują o rozwagę i bezpieczną jazdę.

R.L.R.

designed by know-line.pl