KWP: Uratowani dzięki szybkiej reakcji policjantów

Data dodania: 08 maj 2015

[b]Wczoraj radzyńscy policjanci uratowali życie 21-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna wybiegł z domu po próbie samobójczej. Policjanci odnaleźli roztrzęsionego mężczyznę w kompleksie leśnym na terenie gminy Komarówka Podlaska. Znajdował się w stanie nietrzeźwości. Z kolei policjanci z Janowa Lubelskiego uratowali życie 53-letniemu mężczyźnie. Funkcjonariusze szybko udzielili mu pomocy. Mężczyzna przebywa teraz pod opieką lekarzy.[/b]

Wczoraj około godz. 18:30 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że 21-letni mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Natychmiast na miejsce zgłoszenia skierowany został patrol. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego potwierdzili informacje. Ustalili również, że mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu próbował już tego dnia odebrać sobie życie. Kiedy rodzinie udało się zapobiec tragedii 21-latek uciekł do lasu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Wspólnie z siostrą zaginionego sprawdzali wszystkie miejsca, gdzie mógł ukryć się mężczyzna. Po około godzinnych poszukiwaniach mundurowi odnaleźli roztrzęsionego 21-latka, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie. Mężczyzna pozostaje pod opieką lekarzy.

Do kolejnego zdarzenia doszło wieczorem w Janowie Lubelskim . Policjanci otrzymali informacje o awanturze w jednym z mieszkań . Na miejscu mundurowi zastali mężczyznę, który podciął sobie żyły. Funkcjonariusze szybko udzielili pomocy mężczyźnie, uciskając krwawiącą ranę. 53-latek został przewieziony do szpitala, obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

B.S./F.Ł

designed by know-line.pl