KWP: Zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach.

Data dodania: 04 lipiec 2011

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem na krajowej 17- tce w miejscowości Fajsławice. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący BMW potrącił na przejściu dla pieszych 24-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Fajsławic zginął na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku. 20-letni kierowca był trzeźwy. Tylko wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 7 wypadków, w których 7 osób odniosło obrażenia, a jedna zginęła. Policjanci zatrzymali 20 nietrzeźwych kierujących.

Tylko wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 7 wypadków, w których 7 osób odniosło obrażenia, a jedna zginęła. Policjanci zatrzymali 20 nietrzeźwych kierujących. Do najtragiczniejszego w skutkach zdarzenia doszło na krajowej 17-tce w miejscowości Fajsławice w powiecie krasnostawskim.
Do wypadku doszło około godz. 21:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem m- ki BMW potrącił na przejściu na pieszych 24-letniego mężczyznę. Obrażenia okazały się na tyle rozległe, że młodego mężczyzny nie udało się uratować. 20-letni kierowca BMW w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

Przed nami weekend czas wypoczynku i podróży. Policja apeluje o ostrożność, cierpliwość i dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych. Do wielu wypadków zapewne by nie doszło, gdyby kierowcy zachowywali się odpowiedzialnie, bowiem najczęstsza przyczyna wypadków to przekraczanie prędkości i utrata panowania nad pojazdem. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

R.L.R.

designed by know-line.pl