KWP: Złota policjantka.

Data dodania: 25 listopad 2011

Post. Ilona Działa zdobyła cztery medale podczas rozgrywanych w Bratysławie Mistrzostw Europy w Taekwon –Do ITF. Na przełomie września i października bieżącego roku brała także udział w XXIV Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwon –Do ITF, które odbywały się w Rybniku. Kolejny start w zawodach i kolejne sukcesy policjantki z KPP w Lubartowie. Trzy razy stanęła na podium zdobywając złote medale. Młodej policjantce gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Post. Ilona Działa w maju bieżącego roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie składała rotę policyjnej przysięgi. Posiadaczka czarnego pasa w Taekwon –Do, mimo wielu sukcesów sportowych, zdecydowała się związać zawodowo z Policją. Po zakończeniu szkolenia podstawowego w CSP w Legionowie rozpocznie służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie.

Młoda policjantka od kilkunastu lat trenuje Taekwon-Do. Na swoim koncie ma wielu sukcesów. Zdobyła m.in. tytuł Mistrzyni Europy w indywidualnych układach formalnych, a na Mistrzostwach Świata w Kanadzie wraz z drużyną obroniła tytuł najlepszej drużyny świata. Na tych samych mistrzostwach indywidualnie wywalczyła brązowy medal. Ten rok przyniósł kolejne sukcesy sportowe i tytuły – Mistrzostwo Świata w konkurencji indywidualnej i drużynowej.

#2c

Już jako policjantka Ilona kolejny raz stanęła na podium. Na przełomie września i października brała udział w XXIV Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwon –Do ITF w Rybniku. Zdobyła trzy złote medale. Zdeklasowała konkurencję w klasyfikacji indywidualnej, w indywidualnym układzie formalnym oraz w rywalizacji drużynowej w walkach.

Także podczas rozgrywanych w październiku w Bratysławie Mistrzostw Europy w Taekwon –Do ITF wywalczyła cztery medale. Zdobyła srebrny medal w rywalizacji indywidualnej w kategorii wagowej do 58 kg, brązowy medal w indywidualnym układzie formalnym oraz złoty i brązowy medal w klasyfikacji drużynowej, odpowiedni w walkach i układach formalnych.

Młodej policjantce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

R.L.R.

designed by know-line.pl