Łęczna: Dwa razy zderzył sie z oplem

Data dodania: 20 lipiec 2011

Wczoraj w miejscowości Głębokie, kierujący motocyklem marki Honda najechał na tył stojącego samochodu Opel Corsa. Siła uderzenia wyrzuciła go na lewy pas ruchu. Tam uderzył w kolejną corsę, która nadjeżdżała z przeciwka. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Wczoraj popołudniu doszło do wypadku w miejscowości Głębokie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów zabezpieczających miejsce zdarzenia, 31-letni mężczyzna kierujący motocyklem Honda, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.
Kierowca jednośladu najechał na stojący samochód Opel Corsa, po czym przetoczył się na lewy pas ruchu uderzając ciałem w nadjeżdżający z przeciwka Opel Corsa, którym jechał 40-letni kierowca.
W wyniku zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi.Łęczyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności oraz jazdę z bezpieczną prędkością, zapewniającą panowanie nad pojazdem.

GM/AF

designed by know-line.pl