Łęczna: Myślał, że umawia się z 13-latką

Data dodania: 18 grudzień 2015

[b]Policjanci z Łęcznej zatrzymali 32-latka, który za pośrednictwem portalu internetowego, usiłował umówić się z 13-latką. Proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. Następnie poprosił numer telefonu i za pomocą wiadomości sms proponował spotkanie. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.[/b]

Mundurowi zatrzymanego mężczyznę przewieźli do policyjnego aresztu. Okazał się nim 32 – letni mieszkaniec Łęcznej. Mężczyzna myślał, że umawia się na spotkanie z 13–latką. Mężczyzna, twierdził, że ma 30 lat. Proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. Następnie poprosił numer telefonu i za pomocą wiadomości sms proponował spotkanie. W umówionym miejscu czekało na niego dwóch 19 – latków, którzy podawali się za 13-latkę.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut dot. usiłowania nawiązania za pośrednictwem sieci teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej kontaktu z małoletnią poniżej lat 15 w celu innej czynności seksualnej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

designed by net-line.pl