Łęczna: Pijany kierował pojazdem marki Lublin i ciągnikiem rolniczym.

Data dodania: 11 październik 2011

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 23 – letni mieszkaniec gm. Cyców, który wczoraj w miejscowości Szczupak gm. Cyców wjechał samochodem marki Lublin w słup trakcji elektrycznej. Następnie na miejsce zdarzenia przyjechał ciągnikiem rolniczym aby wyciągnąć pojazd na drogę. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wczoraj po godz. 22.00 łęczyńscy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Szczupak gm. Cyców doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu zastali jedynie samochód marki Lublin, którego kierowca wjechał w słup trakcji elektrycznej. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania za kierującym tym pojazdem.
Podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia po godz. 23.00 zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Jak się okazało 23 – letni mieszkaniec gm. Cyców najpierw wjechał samochodem marki Lublin w słup po czym poszedł po ciągnik aby wyciągnąć pojazd na drogę. Na szczęście podczas tego zdarzenia nikt nie doznał żadnych obrażeń.
Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

designed by know-line.pl