Łęczna: Pobili właściciela i zniszczyli bar.

Data dodania: 20 grudzień 2011

Policjanci zatrzymali czterech agresywnych mężczyzn, którzy pobili właściciela i zdewastowali wyposażenie jednego z barów w Łęcznej. Podczas zatrzymania szarpali policjantów za mundur. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3 tys. zł. Wszyscy zatrzymani byli pijani. Dzisiaj będą doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

Do zdarzenia doszło z soboty na niedzielę. O północy dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał informację, że w jednym z barów w Łęcznej grupa mężczyzn wszczęła awanturę. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Okazało się, że mężczyźni zniszczyli stoły i krzesła oraz pobili właściciela baru. Podczas zatrzymania mężczyźni zachowywali się agresywnie, nie stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. Szarpali policjantów za mundur i odpychali.
Czterech mężczyzn zostało zatrzymanych i przewiezionych na komendę. Okazali się nimi mieszkańcy Łęcznej w wieku od 19 do 25 lat. Wszyscy byli pijani. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mieli od ponad promila do ponad dwóch promili alkoholu w organizmie. Właściciel baru wartość zdewastowanego mienia oszacował na kwotę 3 tys. zł.

Wczoraj jeden ze sprawców usłyszał zarzut pobicia i ziszczenia mienia o charakterze chuligańskim. Dzisiaj te same zarzuty usłyszą jego koledzy. Dodatkowo 25 – latek odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza
M.M./R.L.R.

designed by know-line.pl