Łęczna: Policja na targach pracy

Data dodania: 17 kwiecień 2013

We wtorek, 16.04, w Zespole Szkół Nr 1 w Łęcznej przy ul. Szkolnej 3 odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Organizatorami Targów byli Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej oraz Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej. Swoje stoisko wystawiała również Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej. Jak co roku cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Jej przedstawiciele zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej wzięli udział w Targach Pracy i Edukacji. Targi zostały zorganizowane przez Urząd Pracy w Łęcznej oraz Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej. Wśród wystawionych różnych stoisk firm, instytucji i uczelni wyższych z terenu województwa lubelskiego nie zabrakło również przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. Osoby poszukujące pracy miały możliwość bezpośredniego uzyskania szczegółowych informacji dotyczących służby w Policji.

Odwiedzający targi i zainteresowani wstąpieniem w szeregi Policji mogli dowiedzieć się, jakie wymagania stawiane są kandydatom na policjantów, jak również na jakich zasadach odbywa się rekrutacja do Policji. Dla nich zostały przygotowane ulotki i foldery informacyjne w których znajdowały się m.in. dane dot. poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej oraz sposobie i miejscu złożenia dokumentów. Z kolei na osoby zdeklarowane czekały kwestionariusze osobowe kandydatów do służby w Policji. Patronat nad targami objęli Starosta Łęczyński oraz Burmistrz Miasta Łęczna.

MM

designed by net-line.pl