Łęczna: Wypadek drogowy w Trębaczowie

Data dodania: 16 kwiecień 2015

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 18.00 w miejscowości Trębaczów gm. Łęczna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49 – letni kierujący pojazdem marki Mercedes Benz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Suzuki. Oba auta nie posiadały aktualnych badań technicznych.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18.00. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 49 – letni kierujący pojazdem marki Mercedes Benz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Suzuki kierowanym przez 76 – letnia kobietę.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala do Łęcznej została przewieziona kierująca suzuki oraz jej 80 – letni pasażer – mieszkańcy Lublina. Badanie stanu trzeźwości kierującego mercedesem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Z kolei od 76 – latki została pobrana krew do badań. Jak się okazało oba auta nie posiadały aktualnych badań technicznych.

Policjanci zatrzymali 49 – latkowi uprawnienia do kierowania. O dalszym losie kierującego zadecyduje sąd.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, o uważną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

M.K.

designed by know-line.pl