Łęczna: Wypadek w Turowoli.

Data dodania: 21 listopad 2011

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Turowola gm. Puchaczów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 41 – letni kierujący pojazdem marki Renault na skrzyżowaniu chcąc wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Audi. W wyniku doznanych obrażeń kierujący samochodem marki Renault po przewiezieniu do szpitala zmarł. Do szpitala trafili pasażerowie pojazdu renault w tym 7 – latka i dwie 14 – latki. Kierujący audi był trzeźwy.

Wczoraj o godz. 17.45 dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Turowola gm. Puchaczów doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault 41 – letni mieszkaniec Łęcznej w obrębie skrzyżowania rozpoczął manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zajechał drogę jadącemu w przeciwnym kierunku kierującemu samochodem marki Audi. Kierujący renaultem został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Niestety w wyniku doznanych obrażeń zmarł.
Pozostali uczestnicy tego zdarzenia – pasażerka pojazdu renault 42 – letnia kobieta oraz 38 – letni kierujący audi zostali przewiezieni do szpitala w Łęcznej. Natomiast 7 – letnia dziewczynka i dwie 14 – latki trafiły do szpitala w Lublinie. Po udzielonej pomocy medycznej małoletnie wróciły do domu. Kierujący audi był trzeźwy.

designed by know-line.pl