Letnia impreza z piwem rzemieślniczym w Lublinie! (27 lipca)

Data dodania: 24 lipiec 2018

Wielkie Kranoprzejęcie, czyli Kraków przyjeżdża do Lublina!

 

18 kranów z piwami rzemieślniczymi, dania z grilla i muzyka na patio. W najbliższy weekend Browar Zakładowy – Wielokran zaprasza na Wielkie Kranoprzejęcie!

 

 

Do Lublina przyjeżdża jeden z najlepszych browarów rzemieślniczych w Polsce, czyli krakowska Pracownia Piwa. Z tej okazji pub firmowy Browaru Zakładowego oddaje gościom wszystkie krany. To oznacza, że w piątek będzie niepowtarzalna okazja do spróbowania ich 18 świetnych piw! Mocno nachmielone, kwaśne, owocowe, z dodatkiem kawy, pomarańczy czy z… burakiem. To tylko kilka z nich. O wszystkich będzie można porozmawiać m.in. z piwowarem i twórcą browaru Pracownia Piwa – Tomaszem Rogaczewskim.

 

Impreza będzie odbywać się zarówno w pubie Browaru jak i na patio przed lokalem. Przygotowaliśmy kilka dodatkowych atrakcji. Grillowane dania zaserwuje bistro Panie Przodem, a o oprawę muzyczną zadbają "Słabi Prezenterzy”, czyli dj-ski kolektyw z Lublina. W swoich setach mieszają gatunki, wędrując od funku, poprzez soul, jazz, nie unikając wędrówek w stronę elektroniki czy punka.

 

Startujemy w piątek (27 lipca) o godz. 18!

 

________

 

Browar Zakładowy – Wielokran to nowy pub firmowy Browaru Zakładowego z Poniatowej. Mieści się w Centrum Spotkania Kultur przy pl. Teatralnym 1 w Lublinie. Najłatwiej wejść do nas z prawej strony budynku przechodząc przez patio przy lokalu Panie Przodem. 10 kranów z piwem i dwie lodówki piw z całego świata czekają. Zapraszamy!

designed by net-line.pl