LOOK BOOK – warsztaty dla dzieci

Data dodania: 28 wrzesień 2015

4.10.2015 (niedziela), godz. 12.00
Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

Niedzielne warsztaty dla dzieci są inspirowane książką „Pieniek otwiera muzeum”. Głównym bohaterem tej opowieści jest szalony Pieniek, który zbiera wszystko to, co tylko mu wpadnie w ręce. Przez to pewnego dnia w jego leśnym domku nie ma już dla niego miejsca. Jak kończy się ta historia? Będzie można się dowiedzieć podczas warsztatów w Galerii Labirynt. Uczestnicy wykonają też mini-kolekcje. Może ktoś z Was kolekcjonuje ciekawe przedmioty? – Zapraszamy do przyniesienia własnych zbiorów, wspólnie je obejrzymy.

Zajęcia z cyklu „LOOK BOOK” poświęcone są pięknym, ciekawym i niebanalnym książkom dla najmłodszych. Bohaterką każdego spotkania jest inna, starannie dobierana lektura. Uczestnicy zajęć mogą się przekonać, że wystarczy odrobina fantazji, żeby móc się z książką dobrze bawić i pod jej wpływem tworzyć.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 lat. Udział jest bezpłatny, potrzebne materiały zapewnia Galeria. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Obowiązują zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com.

designed by know-line.pl