LOOK BOOK | warsztaty dla dzieci

Data dodania: 29 lipiec 2016

""

 

Tym razem dzieci spotkają się z klasyką literatury, oprawioną jednak w nowoczesną formę. Będzie to książka artystyczna wykonana przez ukraińską artystkę Katerynę Sadowszczuk. Ilustratorka wzięła na warsztat wiersz Jana Brzechwy pt. "Psie smutki". Podczas zajęć postaramy się wspólnie zmienić zawartość książki. Dzieci wykonają także prace inspirowane harmonijkowym formatem publikacji.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Udział jest bezpłatny, potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Zapisy: 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

***
Kateryna Sadowszczuk pochodzi ze Lwowa. Zajmuje się grafiką oraz ilustracją. W 2015 roku ukończyła lwowską Narodową Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. W tym samym roku zdobyła pierwszą nagrodę Fundacji Generalnego Konsulatu RP we Lwowie w konkursie „Indeks imienia Mariusza Kazany”. Obecnie jest uczestniczką programu stypendialnego MKiDN „Gaude Polonia” w Pracowni Projektowania Książki i Publikacji Cyfrowych prof. Macieja Buszewicza w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

designed by net-line.pl