Lub design | program na wrzesień

Data dodania: 08 wrzesień 2015

[b]We wrześniu w ramach Lub design nauczymy się stolarki, dowiemy się jak uszyć własnoręcznie filcowe kapcie, ukwiecimy Żmigród, a na warsztatach kulinarnych spróbujemy nowych smaków. Zapraszamy na Bernardyńską 11.[/b]

[b]Lub design | Wióry lecą – warsztat stolarski[/b]

Zapraszamy na warsztaty, w ramach których będziecie mieli okazję poobcować z pachnącym drewnem, nauczyć się obsługi podstawowych narzędzi stolarskich oraz wykonać i zabrać do domu własny projekt. Nie musicie nic ze sobą przynosić ani posiadać doświadczenia w majsterkoaniu.

Kiedy:
11 września, godz. 17:30
12 września, godz. 11:00
Miejsce: pracownia przy ul. Bernardyńskiej 11

[b]Lub design | Warsztaty szycia filcowych kapci[/b]

Zapraszamy na wspólne szycie. W trakcie zajęć każdy z uczestników nauczy się własnoręcznie zamienić zwykły kawałek szarego, przemysłowego filcu w unikatową, a przy tym praktyczną parę kapci w kształcie uroczych myszek. Mile widziana podstawowa umiejętność szycia, ręcznego lub na maszynie.

Kiedy: 16 września, godz. 18:00
Miejsce: pracownia przy ul. Bernardyńskiej 11

[b]Lub design | Warsztat ogrodniczy na Żmigrodzie[/b]

Wspólnie z mieszkańcami ulicy Żmigród zagospodarujemy część trawnika.​ Pod okiem fachowca dobierzemy odpowiednie rośliny, przygotujemy grunt i zaaranżujemy fragment miejskiej zieleni. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

Kiedy: 19 września, godz. 16:00
Miejsce: zbiórka w pracowni przy ul. Bernardyńskiej 11

[b]Lub design | Alternatywa dla gotowców – warsztat kulinarny[/b]

Zapraszamy na warsztaty z przygotowania prostych, zdrowych przekąsek​. Jeśli ​masz ochotę na coś dobrego i jednocześnie zdrowego do zjedzenia a twoje powroty ze sklepu kończą się często pustą torbą, to przyjdź, zrobimy coś razem. Zobaczymy co da się przygotować z sezonowych produktów lokalnych i tych dalszych. Pobawimy się kaszami, orzechami, olejami i innymi smakołykami. Idea jaką się kierujemy to prosto, zdrowo oraz świeżo.

Kiedy: 24 września, godz. 18:00
Miejsce: pracownia przy ul. Bernardyńskiej 11

[b]Wszystkie warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy. [/b]

designed by net-line.pl