Lub design | Warsztat projektowania nadruków na koszulki

Data dodania: 04 lipiec 2016

"Warsztaty

W trakcie warsztatów, uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własny projekt na koszulkę. Zapoznają się z różnymi technikami plastycznymi, które pozwolą im na wyrażenie siebie i swoich możliwości twórczych. Zdobędą wiedzę teoretyczną na temat kompozycji, projektowania, typografii, koloru, oraz wiedzę technologiczną na temat drukowania bezpośredniego cyfrowego DTG. Teorię przełożą od razu na praktykę, tworząc własną koszulkę. Projekty uczestników zostaną wydrukowane. W niedzielę na spotkaniu podsumowującym warsztaty, wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki z własnymi projektami.

Kiedy:
9 lipca godz. 11:00-17:00 – warsztaty
10 lipca, godz. 12:00 – spotkanie podsumowujące + wręczenie koszulek
Gdzie: Pracownia przy ul. Bernardyńskiej 11
Zapisy: warsztaty skierowane do osób dorosłych, udział bezpłatny,  liczba miejsc ograniczona. 

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE
 
Prowadzenie:

Łukasz Prokop – w 2013 r. wspólnie z Tomkiem Mazurem założył Lupla Design lupla.pl – markę odzieży z nadrukami, która reprezentuje bezkompromisowe, świeże oraz nietuzinkowe podejście do tematu nadruków zdobiących odzież. Graficy Lupla Design nie zamykają się w utartej konwencji i nie ulegają kaprysom zmieniających się trendów zarówno mody jak i designu. Lupla jest jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną marką, której charakter najlepiej wyrażają wszechstronne estetycznie i treściowo wzory nadruków.

Anna Bochyńska – ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie, absolwentka grafiki na Wydziale Artystycznym UMCS, dyplom w Pracowni Serigrafii prof. szt. plast. Grzegorza Mazurka, wyróżniony w konkursie Grafika Roku. Obecnie pracuje jako grafik kreatywny w dziale Marketingu i Promocji Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie. Zajmuje się grafiką projektową i użytkową, projektuje plakaty, okładki,  przeprowadza rebranding dla firm. Związana z firmą Lupla Design, gdzie projektuje nadruki na koszulki.

designed by net-line.pl