Lubartów: Podpalił swojego brata

Data dodania: 24 wrzesień 2015

[b]Policjanci z Lubartowa ustalają dokładne okoliczności tragedii, do której doszło w środę wieczorem w gminie Lubartów. Po libacji alkoholowej 38 – latek trafił do szpitala z poparzeniami ponad 40% ciała. Jego stan jest ciężki. Do sprawy został zatrzymany młodszy brat poszkodowanego. Miał prawie 3 promile alkoholu.[/b]

W środę kilka minut po godzinie 18.00 policjanci z Lubartowa zostali poinformowani o mężczyźnie, który miał zostać podpalony podczas libacji alkoholowej w gminie Lubartów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych podczas wspólnego spożywania alkoholu miało dojść do sprzeczki pomiędzy braćmi. Młodszy z nich w przypływie gniewy miał oblać łatwopalną substancją swojego 38 – letniego brata i podpalić. Poszkodowany z poparzeniami ponad 40% ciała w ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala w Łęcznej.

Podejrzany o dokonanie tego czynu, 36 – latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badania wykazały, że był pod wpływem 2,8 promila alkoholu. Policjanci wyjaśniają obecnie dokładne okoliczności i przyczyny tragedii.

G.P.

designed by net-line.pl