Lubartów: Poszło o pieniądze, próbował go zabić.

Data dodania: 30 czerwiec 2014

[center] 46 – latek z Michowa został trzykrotnie ugodzony nożem po kłótni, która wywiązała się podczas libacji alkoholowej. Z ciężkimi obrażeniami płuc trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego czynu 20 – letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Mundurowi cały czas prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające w kierunku usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Całe zdarzenie miało miejsce w ubiegłą sobotę wieczorem w Michowie. Do biesiadujących w jednym z mieszkań trzech mężczyzn dołączyli dwaj mieszkańcy województwa mazowieckiego. Wspólnie wypili duże ilości alkoholu. Podczas biesiady doszło do kłótni pomiędzy jednym z przyjezdnych, a miejscowym 46 – latkiem. Poszło o pieniądze i papierosy. Następnie awantura przeniosła się na ulicę, gdzie 46 – latek został trzykrotnie ugodzony nożem w klatkę piersiową i plecy. Pokrzywdzony mężczyzna uciekł do swojego domu i nie mówiąc nic nikomu położył się spać. Dopiero po kilku godzinach, kiedy czuł się już bardzo źle, postanowił wezwać pogotowie. Jak wykazały badania w wyniku zadanych ciosów doznał on poważnych ran płuc i odmy płucnej.

Kilkadziesiąt minut od otrzymania informacji o zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzanego 20 – latka z województwa mazowieckiego. Zatrzymani zostali także pozostali uczestnicy libacji. Wszyscy byli nietrzeźwi. Policjanci wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Lubartowie cały czas prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające w kierunku usiłowania zabójstwa. Grozi za to kara nawet dożywotniego więzienia.[/center]

G.P.

designed by know-line.pl