Lubartów: Razem pili, a potem go okradli i pobili

Data dodania: 12 styczeń 2012

Lubartowscy policjanci zatrzymali sprawców rozboju w wieku30 i 43-lat. Zatrzymani to mieszkańcy Lubartowa, którzy tego dnia razem z pokrzywdzonym spożywali alkohol a następnie go pobili i okradli. Za dokonanie rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek w nocy. patrolując teren miasta lubartowscy policjanci napotkali błąkającego się nietrzeźwego mężczyznę, który poinformował ich, że został pobity i okradziony przez dwóch sprawców podczas wspólnego spożywania alkoholu. W oparciu o szczątkowe informacje policjanci ustalili, że do przestępstwa doszło w jednym z mieszkań na terenie Lubartowa, sprawcy zabrali pokrzywdzonemu telefon komórkowy i pieniądze.
Mundurowi ustalili miejsce przestępstwa i zatrzymali będących tam dwóch mieszkańców Lubartowa w wieku 43 i 30 lat. Obaj byli pod znacznym działaniem alkoholu (2,4 i 3,5 promila). Przy zatrzymanych ujawniono utracony telefon komórkowy. Obecnie trwają dalsze czynności w tej sprawie. Za dokonanie rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

A.M.

designed by know-line.pl