Lubartów: Tajemniczy wybuch.

Data dodania: 03 lipiec 2014

[center] Nawet drobne niedopatrzenie może spowodować duże szkody i niepotrzebny stres. Przekonała się o tym właścicielka seata, której wybuch puszki z detergentem wybił szybę klapy bagażnika auta. Kobieta sądziła, że ktoś celowo zbił jej szybę.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na osiedlu 1- go Maja w Lubartowie. Właścicielka seata zgłosiła, że ktoś wybił szybę w klapie bagażnika jej samochodu. Podejrzewała, że ktoś mógł to zrobić celowo. Policjanci, którzy przybyli na miejsce bardzo szybko wykluczyli działanie jakichkolwiek osób. We wnętrzu auta znaleźli rozerwaną puszkę po detergencie do czyszczenia auta. Okazało się, że kobieta położyła ją na tylnej półce samochodu. Pozostawione na kilka godzin na słońcu auta nagrzało się do tego stopnia, że spray wystrzelił rozbijając szybę. Tym samym rozwiązała się zagadka uszkodzenia auta.

Apelujemy o nie pozostawianie w aucie przedmiotów, które w wyniku zbyt wysokiej temperatury mogą wystrzelić, zapalić się lub spowodować awarię auta. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na pojemniki z zawartością środków chemicznych oraz sprzęt elektroniczny, który pod wpływem wysokiej temperatury może się zapalić.[/center]

G.P.

designed by know-line.pl