Lubartów: Wypadek na obwodnicy.

Data dodania: 19 grudzień 2014

[center] Wczoraj na skrzyżowaniu obwodnicy Lubartowa z ul. Lipową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i samochodu ciężarowego. jadący od strony Kocka ciężarówką 47 – latek skręcając w lewo z obwodnicy w ul. Lipową wymusił pierwszeństwo na fordzie, którym kierował 30 – latek z powiatu kraśnickiego.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów jadący od strony Kocka ciężarówką 47 – latek skręcając w lewo z obwodnicy w ul. Lipową wymusił pierwszeństwo na fordzie, którym kierował 30 – latek z powiatu kraśnickiego. Samochód osobowy uderzył jeszcze w stojącą na skrzyżowaniu hondę, którą jechał 26 – letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego.

W wyniku zderzenia kierowca forda został uwięziony w pojeździe, a do jego uwolnienia musiał być użyty ciężki sprzęt ratowniczy. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Został natychmiast przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Kierowcy ciężarówki oraz hondy byli trzeźwi. Przez ponad 3 godziny ruch w miejscu wypadku był utrudniony. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

G.P.[/center]

designed by know-line.pl