Lubelski Piknik Na Rybnym // Szkoła Tańca NBDS // Warsztaty DJ // WINYL Party: PAPA ZURA & DJ SMAK

Data dodania: 23 sierpień 2016

Od godz 17.00 Dj Smak i Papa Zura poprowadzą warsztat djski.
Możecie sprawdzić jak działają gramofony i mikser, spróbować podstaw miksu i skreczowania, zadawać pytania i porozmawiać na temat djingu.

18:00-22.00 winylowe party – Papa Zura i Dj Smak miksują analogowe płyty z jazzem, funkiem i hip-hopem.

Będziemy też gościć tancerzy ze szkoły NEW BOOGIE DOWN SCHOOL !

NBDS to szkoła tańca najlepiej w Lublinie wyspecjalizowana w STREET-DANCE.
Znajdziesz tu bogactwo stylów takich jak Hip-Hop, Break-Dance, Popping, Locking, House, Vogue.
Instruktorzy i ich podopieczni to od lat polska czołówka – uznani w międzynarodowym środowisku tanecznym pracują w całej Polsce oraz za granicą.
Są laureatami wielu dużych prestiżowych turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych – tańczyli m.in. w Paryżu, Berlinie, Dusseldorfie, Sztokholmie, Pradze oraz w większości większych polskich miast.
Mają też na koncie sukcesy przed publicznością programów telewizyjnych.
Duet Pitzo i Polssky w V edycji Mam Talent zdobył w finale drugie miejsce i jest to jak dotąd najlepszy rezultat wśród tancerzy w historii polskiej edycji programu.

*********
DJ SMAK od wielu lat jest związany z lubelską kulturą hip-hop.
Gramofony dla niego to nie tylko puszczanie muzyki, ale głównie szeroko pojęty Turntablism, jak i poszukiwanie płyt winylowych. Udzielał się jako scratch dj dla nieistniejącego już jazz-funkowego zespołu "Koolor Squad", eksperymentalnego projektu audio-wizualnego "U z kreską", na projektach producenckich m.in. Goldena czy Brudnego Woska oraz dla wielu raperów ze sceny lokalnej jak i spoza niej. Jako entuzjasta tańca Street Dance miał przyjemność grać na wielu jamach hip-hopowych, zawodach tanecznych Breakdance, Locking, Popping czy Hip-Hop.

PAPA ZURA Od połowy lat 90. aktywny jako DJ i promotor muzyczny.
Ze swoimi dj-setami zwiedził kluby, festiwale i stacje radiowe w wielu krajach.
Należy do kolektywu SOUL SERVICE z którym od 2005. promuje muzykę funk/soul/jazz, psychodelię lat 60 i tropikalne rytmy oraz płyty winylowe jako nośnik.
Soul Service są autorami znanej serii płytowej "Polish Funk" i innych albumów przedstawiających polską muzykę lat 60/70.

designed by net-line.pl