Lublin: 23-letni Daniel B. poszukiwany przez policjantów w Lublinie odnaleziony.

Data dodania: 24 luty 2012

Poszukiwany przez policjantów i studentów 23-letni Daniel B. został odnaleziony. Na zaginionego trafił kolega z uczelni, który spotkał go pod sklepem w Lublinie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zaginięcia.

Od wtorku do czwartku do godz. 13.00 policjanci prowadzili poszukiwania za zaginionym 23-letnim studencie prawa. Zaginiony wyszedł z miejsca zamieszkania w poniedziałek po godz. 12.20 i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie wykonali kilkaset różnego rodzaju sprawdzeń i kontroli. Zabezpieczono i przeglądano monitoring miejski. Sprawdzano sygnały od osób, które miały go widzieć. Równolegle sprawdzano szpitale, noclegownie, hotele, lokale gastronomiczne i inne miejsca, gdzie mógł się znajdować zaginiony. Kluczowym jednak dla odnalezienia studenta okazała się wizyta policjantów z IV KP na uczelni. Policjanci zaapelowali do studentów o pomoc w poszukiwaniu kolegi. Poprosili ich, by w przypadku spotkania go, natychmiast doprowadzili zaginionego do najbliższej jednostki Policji.
I tak się właśnie stało dziś tuż po godz. 13.00. Jeden z jego kolegów z uczelni zauważył Daniela jak wchodzi do sklepu przy ul. Narutowicza w Lublinie. Doprowadził go do budynku KWP w Lublinie (oddalonej zaledwie kilkaset metrów) i przekazał policjantom. Daniel B. nie posiada żadnych zewnętrznych obrażeń. Na miejscu już są policjanci z IV Komisariatu Policji, którzy wspólnie z kryminalnymi z KWP w Lublinie ustalają okoliczności zaginięcia.

JW

designed by net-line.pl