Lublin: 31-latek pobił swoją konkubinę. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala.

Data dodania: 09 luty 2012

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowie 31-letni mieszkaniec Lublina. W sobotę wieczorem w mieszkaniu w dzielnicy Bronowice pobił swoją konkubinę. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w mieszkaniu w dzielnicy Bronowice. 31-latek spożywał alkohol wraz ze swoim kolegą. W mieszkaniu była także jego konkubina. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wieczorem para się pokłóciła. Mężczyzna pobił 31-letnią konkubinę, pogotowie powiadomił dopiero następnego dnia, kiedy kobieta miała trudności z oddychaniem. W szpitalu okazało się, ze kobieta jest w stanie krytycznym. Badanie wykazało krwiaka mózgu, krwotok wewnętrzny i siniaki na całym ciele. Kobieta przeszła operacje ale nadal nie odzyskał przytomności.
31-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W chwili zatrzymania miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

AF

designed by know-line.pl