Lublin: Areszt za posiadanie i udział w obrocie znaczną ilością narkotyków

Data dodania: 27 kwiecień 2015

[b]Tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy zastosował Sąd Rejonowy w Lublinie wobec 32-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna przed kilkoma dniami wpadł w ręce policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP w Lublinie. W bieliźnie ukrywał ponad 300 gram narkotyków, zaś w garażu 9 worków z amfetaminą. W sumie policjanci zabezpieczyli 11 kg narkotyków. Mężczyzna usłyszał wówczas zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających w związku z udziałem w ich obrocie.[/b]

Przypomnijmy, 32-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową KMP w Lublinie. W trakcie zatrzymania mężczyzna w swojej bieliźnie ukrywał ponad 300 gram narkotyków. Kolejne narkotyki w znacznych ilościach mundurowi znaleźli przeszukując garaż. W 9 workach znajdowała się amfetamina. Łącznie mundurowi zabezpieczyli około 11 kg narkotyków o wartości hurtowej blisko 300 tys. zł.

Wczoraj policjanci doprowadzili 32-latka do prokuratury i sądu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających w związku z udziałem w ich obrocie. Sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

A.K./R.L.R.

designed by net-line.pl