Lublin: Buty schowali w spodniach. Kto ich rozpoznaje?

Data dodania: 12 maj 2015

[b]Policjanci z komisariatu I w Lublinie poszukują sprawców kradzieży butów ze sklepu w jednym z lubelskich centrów handlowych. Mężczyźni swój łup schowali w spodniach a następnie niepostrzeżenie wyszli. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Jeśli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z policją.[/b]

Do kradzieży doszło 13 marca na terenie centrum handlowego przy ulicy Unii Lubelskiej. Z zawiadomienia jakie wpłynęło na I komisariat Policji w Lublinie wynika, że z jednego ze sklepów obuwniczych zostały skradzione trzy pary butów o łącznej wartości 520 złotych. Jak się okazało moment kradzieży zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Na nagraniu widać jak do sklepu wchodzi dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich ubrany jest w granatową kurtkę, koszulę w kratkę, ciemne spodnie i jasne buty, drugi natomiast ubrany jest w ciemną kurtkę, niebieskie spodnie oraz szare buty. Na filmie widać jak najpierw mężczyźni chodzą po sklepie a następnie chowają pojedynczo buty we własne spodnie.

Policjanci poszukują sprawców kradzieży. Ktokolwiek rozpoznaje zarejestrowanych na nagraniu mężczyzn proszony jest o kontakt z komisariatem I Policji w Lublinie (ul. Okopowa 2B) tel. 81 535 45 73.

KG

designed by net-line.pl