Lublin: Dostawca pizzy z marihuaną

Data dodania: 20 maj 2015

[b]Miał w samochodzie wieźć tylko zamówioną dla klienta pizzę, tymczasem 23-leni Lublinianin posiadał w swoim aucie narkotyki. Podczas przeszukania jego skody policjanci znaleźli marihuanę, elektroniczną wagę i młynek do mielenia. Z kolei w jego mieszkaniu mundurowi ujawnili ponad 40 ziaren konopi indyjskich. Dziś 23-latek będzie przesłuchiwany na II komisariacie i usłyszy stosowne zarzuty.[/b]

23-letni mieszkaniec Lublina wpadł w ręce policjantów z II komisariatu wczorajszego wieczora na ul. Czwartek, kiedy to swoją skodą wiózł zamówioną do klienta pizzę. Mundurowi zatrzymali dostawcę pizzy dlatego, bo mieli podejrzenie, że nie tylko włoski przysmak może wieźć w aucie. Ich podejrzenia okazały się jak najbardziej uzasadnione. Kiedy policjanci przeszukali skodę, w schowku, w metalowej puszcze po wodzie toaletowej, znaleźli 16 gram ukrytej marihuany. Z takiej porcji znalezionych narkotyków można sporządzić około 80 dilerskich porcji. W samochodzie mężczyzna przewoził też elektroniczną wagę i młynek. Z kolei w jego mieszkaniu mundurowi podczas przeszukania ujawnili ponad 40 ziaren konopi indyjskich.

Narkotyki zostały zabezpieczone, zaś ich właściciel zatrzymany. Jak się okazało, już wcześniej mężczyzna notowany był za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Dziś 23-latek będzie przesłuchiwany na II komisariacie i usłyszy stosowne zarzuty.

A.K.

designed by know-line.pl