Lublin: Drażniło je światło? [video]

Data dodania: 05 kwiecień 2016

[b]Idą chwiejnym krokiem, przewracają się, a następnie niszczą słupki oświetleniowe – takie zachowanie młodych „kobiet” zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Dochodzenie w sprawie uszkodzenia słupków oświetleniowych prowadzą policjanci z IV komisariatu. Osoby, które rozpoznają krewkie dziewczyny, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym IV komisariatu tel. (81) 535-48-00, lub 997.[/b]

Funkcjonariusze „z czwórki” zabezpieczyli monitoring, na którym zarejestrowane zostały młode kobiety idące wzdłuż budynku centrum badawczego UMCS przy ul. Głębokiej 39 w kierunku miasteczka akademickiego. Kobiety idą chwiejnym krokiem, przewracają się. W pewnym momencie jedna z kobiet kopie słupki, a następnie dołącza do niej druga z kobiet, ubrana w ciemne spodnie z rozdarciami na kolanach. Do tego zdarzenia doszło 18 marca br. około godziny 21. Kilka dni później tj. 23 marca br. jedna z tych kobiet ponownie przewróciła słupki, które do czasu naprawy zostały ustawione. Wszystkie kobiety posiadały charakterystyczne czarne torebki z napisem „NIKE”.

Osoby, które rozpoznają krewkie dziewczyny, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym IV komisariatu tel. (81) 535-48-00, lub 997.

designed by net-line.pl