Lublin: Kto ich rozpoznaje? Kradli paliwo w czerwony kanister.

Data dodania: 21 wrzesień 2015

Policjanci z II komisariatu poszukują dwóch mężczyzn, którzy kradli paliwo z jednej z lubelskich stacji. Sprawcy nalewali benzynę do przyniesionego ze sobą kanistra nie płacąc za nie w kasie. Policjanci ustalili, że dwaj złodzieje w ten sposób pięciokrotnie dopuścili się kradzieży benzyny. Straty wyceniono na ponad 450 złotych. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyzn na zdjęciach monitoringu proszony jest o kontakt z Policją.

Z ustaleń funkcjonariuszy II komisariatu wynika, że dwaj młodzi mężczyźni kradli paliwo na stacji przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Jak wynika z materiałów sprawy i zapisu monitoringu do kradzieży dochodziło w okresie od 18 lipca do 08 sierpnia br. Dwaj mężczyźni dopuścili się do łącznie 5 kradzieży benzyny na kwotę ponad 450 złotych. Sposób działania sprawców był w każdym przypadku taki sam. Mężczyźni podchodzili do dystrybutora z 20-litrowym czerwonym kanistrem i nalewał benzynę, po czym nie płacąc, oddalał się ze stacji.

Sprawców kradzieży nagrały kamery monitoringu. Pierwszy z nich to mężczyzna w wieku ok. 30 lat, średniej budowa ciała, wysoki, włosy krótkie ciemny blond, w okularach. Drugi sprawca jest wieku ok. 25 lat, szczupłej budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komisariatem II Policji w Lublinie ul. Walecznych 1, nr tel. 081 5354572 lub 69502173.

KG  
#2L#3l#4L

designed by net-line.pl