Lublin: Kto rozpoznaje sprawczynie kradzieży?

Data dodania: 30 styczeń 2015

[center]Policjanci z VI komisariatu poszukują dwóch młodych kobiet, które z jednego z lubelskich centrów handlowych skradły telefony komórkowe. Wartość strat oszacowana została wstępnie na około 4 tys. złotych. Sprawczynie kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring. Ktokolwiek rozpoznaje kobiety na załączonych zdjęciach proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci ustalili, że 19 stycznia b.r. pracownicy jednego ze sklepów w centrum handlowym przy ul. Witosa dokonując okresowego spisu towaru ujawnili brak 5 telefonów komórkowych. Wartość towaru oszacowana została na kwotę blisko 4 tys. zł.

Pracownicy przejrzeli zapis sklepowego monitoringu. Kamera zarejestrowała dwie młode kobiety, które mogły być sprawczyniami kradzieży. Na nagraniu widać, jak jedna z nich włożyła do torby pudełko z telefonem. Kilkanaście minut później obie dziewczyny opuściły sklep nie płacąc za towar.

Policjanci poszukują sprawczyń kradzieży. Ktokolwiek rozpoznaje kobiety na załączonych zdjęciach, proszony jest o kontakt z komisariatem VI Policji w Lublinie (ul. Gospodarcza 2) pod nr tel. (81) 535 46 61.

A.K.[/center]

designed by net-line.pl