Lublin: Kto rozpoznaje złodzieja paliwa?

Data dodania: 14 październik 2015

Policjanci z VI komisariatu poszukują sprawcy kradzieży paliwa ze stacji przy ul. Mełgiewskiej. Sprawca w nocy 6 sierpnia br. przyjechał na stację paliw samochodem marki Audi na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Zatankował paliwo do kanistrów, po czym odjechał. Osoby, które rozpoznają mężczyznę zarejestrowanego przez monitoring, proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu lub przekazać informację telefonicznie: 695-021-774 albo 81 535 46-61.

Do kradzieży doszło w nocy 6 sierpnia br. Na stację paliw przy ul. Mełgiewskiej przyjechał mężczyzna samochodem marki Audi. Po wyjściu z pojazdu zatankował paliwo do kanistrów i odjechał bez uiszczenia zapłaty. Kradzież została zarejestrowana przez kamery monitoringu. Jak ustalili policjanci samochód, którym przyjechał mężczyzna, posiadał skradzione tablice rejestracyjne.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę zarejestrowanego przez monitoring, proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu lub przekazać informację telefonicznie: 695-021-774 albo 81 535 46-61.

AF.

designed by net-line.pl