Lublin: Kto widział wypadek?

Data dodania: 17 luty 2014

Lubelscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło 9 lutego br. w Zemborzycach Tereszyńskich. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego m-ki Renault Scenic z autobusem m-ki Volvo. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. (081) 535-41-85 lub pod nr 997.

Wydział ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 9 lutego około godz. 10: 30 w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie, na drodze krajowej nr 19. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego m-ki Renault Scenic, który jechał kierunku Kraśnika z autobusem m-ki Volvo. Kierujące autobusem zjechał następnie na lewe pobocze uderzając przodem pojazdu w drzewo.

Osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 150 lub kontakt pod nr tel. (081) 535-41-85 bądź nr 997.

R.L.R

designed by net-line.pl